Dva gola Vilijana u pobedi Čelsija

Beta 22.12.2019

Fudbaleri Čelsija pobedili su večeras u londonskom derbiju na gostujućem terenu Totenhem sa 2:0, u utakmici 18. kola Premijer lige.

Dvostruki strelac bio je Vilijan. Prvi gol postigao je u 12. minutu, a konačan rezultat postavio je iz penala u četvrtom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena.

Totenhem je utakmicu završio sa desetoricom, pošto je u 62. minutu Son dobio crveni karton zbog šutiranja Antonija Rudigera.

Tokom utakmice spiker na stadionu upozorio je navijače zbog rasističkog ponašanja, a čini se da je meta bio Rudiger.

Čelsi je prekinuo niz od dva poraza, pa posle 10. prvenstvene pobede zauzima četvrto mesto na tabeli sa 32 boda.

Totenhem je prekinuo niz od dve pobede, sada ima šest poraza i sedmi je na tabeli sa 26 bodova.