BL - Frankfurt u užasnoj formi, poraz protiv fenjeraša za kraj prvog dela sezone!

Sportske.net 22.12.2019  |  Sportske.net

Ekipa čije boje brane trojica srpskih fudbalera nastavila je sa lošim rezultatima.

Fudbaleri Paderborna slavili su pred svojim navijačima protiv Ajntrahta iz Frankfurta rezultatom 2:1 (2:0). Poveli su domaći igrači već u devetom minutu, strelac je bio Sabiri. Igrao se 41. minut kada je Paderborn stigao i do dva gola viška, Šonlau je pogodio mrežu Ajntrahta za 2:0. Uveo je Adi Hiter već na startu nastavka u igru Andrea Silvu, potom je na teren ušao i So, da bi Bas Dost u 72. minutu smanjio na 2:1. U nadoknadi vremena je napre Oliveira-Souza mogao