Trebaju li državi banke gde je većinski vlasnik AUDIO)
RTV 26.12.2019 | RTV (Đuro Vukelić)

NOVI SAD - Trenutni utisak je da ni država nije sigurna da li joj trebaju banke u kojima će biti većinski vlasnik.
Pre dve decenije, četiri najveće državne banke su ugašene, da bi, potom, država podstivala pojedine neprivatizovane banke, uvećavajući u njima i vlasnički udeo. Profesor Đorđe Đukić, sa beogradskog "Ekonomskog fakulteta", komentariše na ovu temu.







![Mladi Zrenjaninac Aleksa Lalović objavio pesmu [VIDEO]](https://nstatic.net/733/42016733zlezuq.jpg)


