Čelzi posle preokreta srušio Arsenal, Liverpul i Siti slavili, var ponovo u centru pažnje (video)

Sportski žurnal 29.12.2019

Liverpul je ostao jedina neporažena ekipa u Premijer ligi, posle 18. pobede na prvom mestu na tabeli ima 13 bodova više, ali i utakmicu manje od drugoplasiranog Lestera

Fudbaleri Čelzija pobedili su danas posle velikog preokreta u londonskom derbiju na gostujućem terenu Arsenal sa 2:1, u utakmici 20. kola Premijer lige. Arsenal je bio bolji u prvom poluvremenu, a poveo je u 13. minutu golom Pjera Emerika Obamejanga. Čelzi je zaigrao bolje u drugom delu meča, u završnici, za četiri minuta postigao je dva gola i ostvario važnu pobedu. U 83. minutu izjednačio je Žoržinjo, posle velike greške golmana Bernda Lenoa, a pobedu „plavcima”