NBA: Veče bez Srba, Boston posle drame bolji od Atlante, Ros i Vučević srušili Majami (video)

Hot sport 04.01.2020  |  Stefan Smuđa

U noći između petka i subote, za razliku od prethodne, u NBA ligi nije bilo nijednog košarkaša iz Srbije na parketu.

Između četvrtka i petka bilo ih je petorica, a ove noći nijedan. Odigrano je šest utakmica, a uglavnom su domaćini bili sigurni na svom parketu. Košarkaši Bostona, Orlanda, Portlanda i Finiksa ostvarili su pobede u noći između petka i subote. Boston je umalo doživeo šok od Atlanta Hoksa na domaćem terenu, ali je uspeo da dođe do pobede rezultatom 109:106. Atlanta je posle prve četvrtine povela sa 32:19, ali je Boston već do poluvremena uspeo da konsoliduje svoje