Kolarov gledao lukića kako se raduje usred rima: Torino na krilima Belotija utišao "Olimpiko"

Sportal blic 05.01.2020  |  B92

Fudbaleri Torina pobedili su na gostovanju Romu rezultatom 0:2 (0:1) u 18. kolu Serije A.

Roma je doživela težak poraz na "Olimpiku" i time prekinula niz od sedam mečeva bez poraza u svim takmičenjima. Što se srpskih igrača tiče, Aleksandar Kolarov za Romu i Saša Lukić u redovima Torina su odigrali čitav meč Obe ekipe su imale po par šansi u prvom poluvremenu, ali se na gol čekalo do nadoknade. Andrea Beloti je tada uzeo loptu, namestio se i izuzetno jakim i preciznim šutem matirao nemoćnog Lopeza. Roma je bila opasnija u nastavku, ali nije mogla do