Majstorija Srbina: Fenomenalan potez Jovića - asistencija za oduševljenje u Madridu (video)

Večernje novosti 18.01.2020  |  Novosti online

Mladi srpski napadač je na sjajan način, petom, uposlio Kazemira kod prvog gola Madriđana

Dao je Zinedin Zidan šansu Luki Joviću od prvog minuta protiv Sevilje. Srpski napadač mu je poverenje vratio na pravi način. U 57. minutu je na majstorski način, petom, uposliio Kazemira koji je postigao gol za “kraljeve”. Na “Santijago Bernabeu” je nastala erupcija”. A, strelac gola nije zaboravio Luku, pa je prilikom proslave Kazemiro pokazivao ka Joviću jasno stavljajući svima do znanja ko je zaslužan za pogodak. Real je na kraju slavio sa 2:1. De Jong je prvo u