Испливале тврдње да Због Халида испашта његова породица: Муслимовићева жена остала без америчке визе због његових скандала?
Блиц 19.01.2020 | В.М.

Супруга Халида Муслимовића, Аделиса Хоџић, наводно није могла да отпутује на заказану америчку турнеју у децембру, и то због њега.
Амбасада САД певачици није издала визу, како пише "Курир", јер се против њеног мужа Халида води кривични поступак због пребијања љубавнице Соње Башић. - Због Халидових недела испашта цела породица, а то је на својој кожи осетила његова супруга, такође певачица. Аделиса је у децембру прошле године имала заказану турнеју широм Америке с колегом Енесом Беговићем, али је он на крају отпутовао без ње. - Аделиса је све испланирала, требало је са Енесом да иде, чак












