Netipična pobeda zvezde u Turskoj: Revija promašenih penala i prilika, crveno-beli slavili!

Sportal blic 26.01.2020  |  Blicsport.rs

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su u prvoj prijateljskoj utakmici na pripremama u Antaliji protiv poljskog prvoligaša, ekipe Arke iz Gdinja rezultatom 3:2.

Crveno-beli su stigli do prednosti u 15. minutu utakmice. Nakon kornera koji je izveo Vulić stvorila se gužva ispred kaznenog prostora Arke u kojoj se najbolje snašao australijski reprezentativac Miloš Degenek. Golman Zvezdinog rivala je bio markiran pa je štoper mogao lako da ga savlada. Nije dugo Zvezda vodila. Već u 25. minutu izjednačila je Arka, a i drugi gol na utakmici viđen je posle kornera. Sada je Zbožen bio najsnalažljiviji u šesnaestercu. U finišu prvog