FA Kup: Šruzberi napravio senzaciju i zakazao revanš na "Enfildu", Siti lako protiv desetorice, Lingard konačno strelac u ubedljivoj pobedi Junajteda

Večernje novosti 26.01.2020  |  Beta
FA Kup: Šruzberi napravio senzaciju i zakazao revanš na "Enfildu", Siti lako protiv desetorice, Lingard konačno strelac u…

Silva je postigao 100. gol za Siti ove sezone u svim takmičenjima. Siti je postao prvi klub iz pet najjačih evropskih liga koji je ove sezone postigao 100 golova

Fudbaleri Mančester sitija plasirali su se danas u osminu finala FA kupa, pošto su na svom terenu pobedili Fulam sa 4:0. Drugoligaš Fulam je već u šestom minutu ostao sa desetoricom igrača, pošto je Tim Rim dobio crveni karton zbog prekrašaja u šesnaestercu nad Gabrijelom Žezusom, nakon čega je dosuđen i jedanaesterac. Penal je iskoristio Ilkaj Gunogan i branilac trofeja poveo je u osmom minutu. Bernardo Silva udvostručio je prednost u 19. minutu, a zatim je dva