NBA: Baksi dominantni bez Janisa, Midlton ubacio 51, Jokić odličan u porazu Denvera, Gudurić dobio šansu!

Hot sport 29.01.2020  |  Aleksandar Ilić

Odigrano je osam duela u NBA ligi dok je meč Los Anđeles Lejkersa i Klipersa odložen.

Košarkaši Denver Nagetsa poraženi su od Memfis Grizlisa 104:96 na gostovanju u Tenesiju. Srpski centar ponovo je imao dobro veče, Nikola Jokić došao je do novog -dabl dabl učinka, a konačno je svoju priliku dočekao i Marko Gudurić. Nagetsi su i dalje lišeni usluga trojice standardnih prvotimaca Džamala Mareja, Pola Milsepa i Mejsona Plamlija. Usled kadrovskih problema u redovima Nagetsa Jokić je dobio veliku minutažu, te je na terenu proveo 39 minuta, postigavši 25