Вучић: Срећан сам што смо у Дрвару испунили обећано

Дневник 29.01.2020  |  Тањуг
Вучић: Срећан сам што смо у Дрвару испунили обећано

ДРВАР: Председник Србије Александар Вучић поручио је на отварању погона српске фирме "Јумко" у Дрвару, чију је изградњу најавио пре пет месеци приликом посете том граду, да је срећан што је испуњено оно што је обећао грађанима.

Данас ове дивне жене раде овде. Мислим да су срећне, јер не можете то да одглумите. Нису те плате велике, али ће се повећавати, и прилазиће платама у Србији, рекао је Вучић новинарима на отварању погона. Додао је да су у последње две године плате у "Јумку" у Србији, повећаване. Како је приметио, када је друга плата у породици, увек је лакше, а, негде ће, плата из "Јумкове" фабрике бити и прва плата. Вучић је поручио да се уз помоћ и подршку Србије у свакој

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Политика, најновије вести »