"Сваки меч максимално, јер играмо за звезду": Гобељић објаснио шта значи носити црвено-бели дрес, чак и на припремама

Спортал блиц 01.02.2020  |  Вељко Ивановић

Фудбалери Црвене звезде остварили су победу над Лудогорецом 1:0 у трећој контролној утакмици у Белеку.

Стрелац јединог поготка Марко Гобељић истиче да је екипа одиграла сјајно прво полувреме, те да првих 45 минута треба да буде водиља за црвено-беле. - Сваки гол значи, али ово је припремни период. Дали смо све од себе да победимо и ми носимо дрес Звезде и увек идемо да будемо успешни. Момци су добро одрадили утакмицу и настављамо даље са припремама. Има доста трчања и ми покушавамо да испунимо задатке. Први део је требало да буде модел. У наставку смо били мало