Kostić junak Ajntrahta: Srbin sa dva gola doneo pobedu timu iz Frankfurta (video)

Hot sport 04.02.2020  |  Aleksandar Ilić

Fudbaleri Ajntrahta slavili su protiv Lajpciga u DFB Pokal kupu sa 3:1, a u strelce se upisao i srpski fudbaler Filip Kostić.

Domaćin je bio ubedljiv protiv tima koji je bolje plasiran u Bundesligi i pobedom se tim iz Ajntrahta plasirao u četvrtfinale kupa. ODABRANO DRUŠTVO: Filip Kostić u konkurenciji za igrača meseca Bundeslige! Do vođstva je Ajntraht došao golom Silve sa ‘bele tačke’ u 17. minutu meča, Srbin je prvi gol postigao u 51. minutu. Današnji pogodak podseća na onaj koji je postigao protiv Španije u dresu Srbije do 21 godine. Istrčao je kontru oko pedesetak metara i poslao