Tu ni Ibra ne pomaže - ''Neroazuri'' spektakularnim preokretom pregazili Milan i stigli Juventus!

Sportske.net 09.02.2020  |  Sportske.net

Poslastica za one neutralne, uživanje za navijače Intera, bolna rana za navijače Milana...

Fudbaleri Intera iskoristili su jučerašnji kiks Juventusa u Veroni i trijumfom u derbiju protiv Milana izjednačili se sa aktuelnim šampionom na vrhu tabele! U pravom derbiju, uz mnogo uzbuđenja, lepih poteza, šansi, golova, Inter je na ''Meaci'' savladao Milan sa 4:2, i to posle velikog preokreta u drugom poluvremenu. Milan je bio bolji tim u uvodnih petnaestak minuta ovog meča, a Čalhanoglu je već u devetom minutu mogao da ''Rosonerima'' donese prednost, međutim