(VIDEO) Klackalica, produžetak i dabl-dabl Jokića u porazu: Denver nije mogao da pobedi Lebrona i sudije

Nedeljnik 13.02.2020  |  Nedeljnik.rs

Košarkaši Denver Nagetsa poraženi su u duelu sa Los Anđeles Lejkersima rezultatom 120:116, posle produžetka.

Meč su mnogo bolje otvorili Nagetsi, napravili osam poena prednosti posle prve četrtine, a onda je već početak druge pokazao da ćemo do kraja meča gledati rezultatsku klackalicu. Drugu četvrtinu Lejkersi su rešili u svoju korist i to vrlo ubedljivo. U trećoj je ponovo bio bolji Denver ali nije uspeo to da naplati, čak je u poslednjem minutu igrao za opstanak u meču i pogodio dva važna šuta za izjednačenje. U produžetku je 2 minuta i 40 sekundi stajao rezultat