Gol iz kornera u Premijer ligi! Majstorija Vestvuda, Barnli iznenadio Sautempton /video/

Sportal blic 15.02.2020  |  va

Fudbaleri Burnlija pobedili su Sautemtpon na gostovanju u 26. kolu Premijer lige rezultatom 1:2 (1:1).

Duel na jugu Engleske obeležio je vezista gostiju Ešli Vestvud, koji je postigao gol direktno iz kornera. Bio je to pogodak za vođstvo ekipe Šona Dajša u drugom minutu. Vestvud je poslao oštru loptu na prvu stativu, Deni Ings ju je greškom propustio, a golman Deni Mekarti nije reagovao na vreme i ona je prešla gol liniju. Prednost Burnlija nije dugo trajala. Već u 18. minutu Sveci su uspeli da poravnaju udarcem sa distance Inga. Sjajnom napadaču to je 15. gol u