Granada ubedljiva protiv Osasune, Alaves u nadoknadi do pobede protiv Bilbaa (video)

Sportski žurnal 23.02.2020

Granada je upisala 11. pobedu od početka sezone i deveta je na tabeli sa 36 bodova, dok je Osasuna na 12. poziciji sa pet bodova manje

Fudbaleri Granade pobedili su na svom terenu Osasunu sa 3:0, u utakmici 25. kola španske Primere. Meč je rešen posle prvog poluvremena golovima Darvina Mačisa u četvrtom i 28. minutu i pogotkom Dimitrija Fulkjea u 41. minutu. Fudbaleri Alavesa pobedili su na svom terenu ekipu Atletik Bilabaa sa 2:1, u utakmici 25. kola Primere. Raul Garsija je doveo Bilbao u vođstvo u 17. minutu, izjednačio je Lukas Peres u 28. minutu iz jedanaesterca, a sva tri boda domaćem timu