Potpisan Protokol o saradnji Beograda i Sankt Peterburga, Vesić obišao i bivšu putinovu radnu sobu
Blic 28.02.2020 | I.R.
![Potpisan Protokol o saradnji Beograda i Sankt Peterburga, Vesić obišao i bivšu putinovu radnu sobu](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Delegacija Beograda sa zamenikom gradonačelnika Goranom Vesićem na čelu, boravi u dvodnevnoj, zvaničnoj poseti Sankt Peterburgu, gde je danas potpisan Protokol o saradnji između dva grada.
Delegaciju Beograda čine i pomoćnik gradonačelnika Andreja Mladenović i načelnica Gradske uprave Sandra Pantelić. Vesić je istakao da je današnji dan poseban za Beograd, ali i za Sankt Peterburg, jer su u pitanju, kako je rekao, dva grada heroja koja su započela zvaničnu saradnju. – S velikim ponosom i zadovoljstvom potpisao sam danas s predsednikom spoljno-političkog komiteta za međunarodnu saradnju Sankt Peterburga Jevgenijem Grigorijevim Protokol o saradnji