Bajern dao šest golova za sat vremena, a onda se desilo nešto što moderan fudbal ne pamti (video)

Večernje novosti 29.02.2020  |  Beta/Novosti online

Zbog uvredljivih transparenata navijača Bajerna ka vlasniku Hofenhajma, zbog čega je utakmica tri puta prekidana, fudbaleri dva kluba odbili da igraju meč do kraja zbog čega su se dodavali između sebe do kraja

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su na gostujućem terenu Hofenhajm 6:0, u utakmici 24. kola Bundeslige. Bajern je poveo već u drugom minutu golom Serža Gnabrija, a pet minuta kasnije prednost je udvostručio Džošua Kimih. Treći gol postigao je Džošuka Zirkze u 15. minutu, a zatim je dva gola postigao Kutinjo, u 33. i 47. minutu. Konačan rezultat postavio je Leon Gorecka u 62. minutu. Ipak, šest golova Bajerna za sat vremena nije ono što će biti upamćeno sa ovog