Sl: Vojvodina, bez Lalatovića, posle preokreta slavila na “krovu”, tsc u nadoknadi do tri boda

Večernje novosti 01.03.2020  |  Beta

Voždovac je poveo u 21. minutu golom Lazara Zličića, a izjednačio je Petar Bojić u 31. minutu. Pobedu novosadskoj ekipi doneo je Miljan Vukadinović na početku drugog poluvremena

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Beogradu Voždovac 2:1, u prvoj utakmici 24. kola Super lige Srbije. Voždovac je poveo u 21. minutu golom Lazara Zličića, a izjednačio je Petar Bojić u 31. minutu. Pobedu novosadskoj ekipi doneo je Miljan Vukadinović u 48. minutu. Vojvodina, koja je na “krovu” bila bez prvog trenera Nenada Lalatovića, sada ima 16 pobeda i treća je na tabeli sa 51 bodom. Voždovac je pretrpeo četvrti uzastopni poraz, ukupno deveti i zauzima sedmo