Kraj zvezdine evro bajke! Meč prepun tenzija, umalo eskalirao u opštu tuču i dominacija Danaca za četvrtfinale Lige šampiona /foto/

Sportal blic 04.03.2020  |  Darko Nikolić
Kraj zvezdine evro bajke! Meč prepun tenzija, umalo eskalirao u opštu tuču i dominacija Danaca za četvrtfinale Lige…

Omladinski tim Crvene zvezde poražen je u osmini finala Lige šampiona od danskog Midtjilanda koji je u Beogradu slavio rezultatom 3:0.

Jednom Nicolas Martin Hautorp Madsen, dva puta Oliver Sorensen - dovoljno da se Danci nađu u četvrtfina Do prednosti su gostujući igrači stigli iz kaznenog udarca, da bi kapiten Sorensen sa dva pogotka u nastavku matirao Zvezdu. Daleko od toga da je srpski tim bio bez prilika, ali kada se podvuče crta, trijumf su zasluženo odneli Midtjilandovi fudbaleri. U 71. minutu je umalo došlo do opšte tuče kada je Lukić udario golmana protivničkog tima. Srpski fudbaler je