Без кошарке у Сан Франциску до 21. марта
Вести онлине 11.03.2020

Коронавирус узима маха и његов утицај полако постаје уочљив и на спортска догађања у Северној Америци. Полако и у НБА почињу да се предузимају сигурносне мере, а Голден Стејт Вориорси објавили су да ће домаће утакмице играти пред празним трибинама.
Како преноси Адријан Војнаровски меч између Голден Стејт Вориорса и Бруклин Нетса отказан је, као и све утакмице предвиђене да се играју у Чејс Центру у Сан Франциску бар до 21. марта. Актуелни вицешампион објавио је да ће утакмице на свом терену играти пред празним трибинама. На овакав потез одлучили су се по препоруци Здравствене организације Сан Франциска, по којој се забрањује окупљања која броје више од 1.000 људи. Тхе Голден Стате Варриорс аре планнинг то












