Шесторо Новосађана и двоје Темеринаца ухапшено због кршења мере самоизолације
РТВ 25.03.2020 | РТВ

НОВИ САД - Припадници Министарства унутрашњих послова у Новом Саду ухапсили су осам особа, због постојања основа сумње да су учинили кривично дело непоступање по здравственим прописима за време епидемије.
Шесторо Новосађана и двоје грађана са подручја Темерина осумњичени су да су прекршили мере самоизолације. Одређено им је задржавање до 48 сати и биће приведени, уз кривичне пријаве, надлежним јавним тужилаштвима. У Новом Саду, Бачу, Врбасу и Србобрану, против још шест особа поднети су захтеви за покретање прекршајног поступка, због кршења прописа о ограничењу и забрани кретања.







