Italijani će verovatno i prvi maj provesti u izolaciji
Danas 03.04.2020 | Piše: Beta

Italijani će verovatno provesti i 1. maj izolovani u svojim kućama zbog pandemije Kovida19, upozorio je danas šef italijanske civilne zaštite.
„Mislim da da, ne verujem da će se situacija promeniti do tog datuma“, rekao je Anđelo Boreli u odgovoru na pitanje javnog radija Rai. Boreli koordiniše sanitarni odgovor na pandemiju korona virusa u Italiji. Rekao je da je potrebno ponašati se vrlo rigorozno i poštovati mere izolacije i da Italijani treba da ostanu u svojim kućama „brojne nedelje“. U Italiji najteže pogođenoj evropskoj zemlji zabeleženo je gotovo 14.000 umrlih i više od 115.000 zaraženih od korona





![[POSLEDNJA VEST] Nastavlja se proces odabira novog školskog aviona za RV i PVO: Na Batajnicu sleteo Aero Vodohodi L-39NG „Sky…](https://nstatic.net/369/41490369bdiprl.jpg)

