Краљица Елизабета се ванредно обраћа због ЦОВИД19

РТВ 05.04.2020  |  Тањуг
Краљица Елизабета се ванредно обраћа због ЦОВИД19

ЛОНДОН - Краљица Елизабета Друга обратиће се вечерас грађанима Велике Британије, које ће позвати да се одлучно супротставе кризи изазваној корона вирусом.

”Надам се да ће сви у година које долазе моћи да буду поносни на то како су одговорили на овај изазов. А они који дођу после нас ће моћи да кажу да је ова генерација Британаца била јака као и све претходне”, стоји у поруци Елизабете Друге. Бакингемска палата наводи да је у питању ванредна телевизијска порука, пета коју је британска карљица снимила током 68 година на престолу, изузимајући новогодишња обраћања. У ситуацији када је премијер Велике Британије Борис

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Друштво, најновије вести »