Nedimović: Iz KC Niš izašlo još 40 ljudi koji su bili zaraženi koronom

Danas 17.04.2020  |  Piše: FoNet
Nedimović: Iz KC Niš izašlo još 40 ljudi koji su bili zaraženi koronom

Iz Kliničkog centra u Nišu danas je izašlo još 40 ljudi koji su bili zaraženi koronom, a do večeras bi 60-70 pacijenata trebalo izađe iz privremene bolnice u hali “Čair” u kućnu izolaciju, izjavio je šef Vladinog kriznog štaba za Niški i Toplički okrug Branislav Nedimović.

Očekujem da se sutra u ovo doba bar 250 do 300 lica nađe kod kuće, rekao je Nedimović u uključenje u dnevnik televizije Pink. On je dodao da su u Blacu, gde je trenutno najveće žarište, danas bili ruski epidemiolozi i radili dezinfekciju, a u subotu će se tamo napraviti “maksimalna dezinfekcija”. Imaćemo sutra u 12:00 časova pod potpunom kontrolom situaciju u celom Topličkom okrugu, poručio je Nedimović. On je dodao da su ruski vojni stručnjaci danas u Nišu potpuno

Povezane vesti »

Ključne reči

Komentari

Društvo, najnovije vesti »

I u udvorištvu treba naći meru

I u udvorištvu treba naći meru

Radar pre 52 minuta
Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 52 minuta
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 52 minuta
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 52 minuta