Zlatiborski okrug: Najviše zaraženih u Užicu i Bajinoj Bašti

Dnevnik 24.04.2020  |  Tanjug
Zlatiborski okrug: Najviše zaraženih u Užicu i Bajinoj Bašti

UŽICE: U poslednja 24 sata sa područja Zlatiborskog okruga testirano je još 58 osoba, od kojih su dve pozitivne na virus korona, pa tako taj okrug beleži 87 slučaja infekcije.

Zavod za javno zdravlje Užice saopštio je da su dva nova pozitivna slučaja na Kovid-19 zabeležena u Bajinoj Bašti i Užicu. Od početka epidemije do danas testirano je 788 osoba i najveći broj obolelih i izlečenih u Zlatiborskom okrugu i dalje beleži Užice -26 zaraženih i pet oporavljenih. Sledi Bajina Bašta sa 15 pozitivnih na virus korona i sa petoro izlečenih, zatim Prijepolje i Nova Varoš sa po devet potvrđenih slučajeva i po jednim oporavljenim pacijentom.

Povezane vesti »

Ključne reči

Komentari

Društvo, najnovije vesti »

Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 4 sati
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 4 sati
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 4 sati