Арсенал се први вратио тренинзима: Свако своју лопту и без пипања

Арсенал се први вратио тренинзима: Свако своју лопту и без пипања

Необичне, али околности које се морају поштовати

Охрабрујуће вести са Острва: Арсенал се вратио тренинзима. Великан из Лондона први је премијерлигашки клуб који је одрадио, колико-толико, екипни тренинг током трајања пандемије изазване вирусом ЦОВИД-19, што би у основи требало да значи да се полако, али сигурно, припрема терен за одигравање утакмица и завршетак сезоне напрасно прекинуте средином марта. Организација тимског рада праћена је стриктним поштовањем протокола о спречавању заразе вирусом корона, па

Прочитајте још

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »