Gladbah za sedam minuta stekao lepu prednost u Frankfurtu, Kostićev projektil nekako ukrotio Zomer!

Sportske.net 16.05.2020  |  Sportske.net

Domaćin je imao inicijativu, ali tek nakon što je dva puta vadio loptu iz mreže.

U okviru 26. kola Bundeslige nešto ranije danas odigrano je pet mečeva, više OVDE. U 18:30h počeo je i šesti duel, Ajntraht je u Frankfurtu dočekao Borusiju Menhengladbah, a nakon 45 minuta igre gosti vode sa 0:2. Poveli su već u 37. sekundi, strelac je bio Alesan Plea, njegov pogodak pogledajte OVDE. Samo šest minuta kasnije ekipa Marka Rozea stekla je i dva gola prednosti, Bensebaini je prihvatio dugu loptu, izlomio čuvara sa par driblinga i onda poslao loptu