Drama rešena posle penala: Vojvodina je poslednji učesnik polufinala Kupa Srbije

Sportal blic 03.06.2020

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u polufinale Kupa Srbije, pošto su posle boljeg izvođenja penala pobedili Mladost na svom terenu sa 5:4.

Nakon regularnih 90 minuta igre nije bilo golova, iako je ekipa bila bolji tim, naročito u drugom poluvremenu. je u penal seriji imala prednost od druge serije kada Predrag Pavlović šutirao pored gola. Sigurni izvođači za Vojvodinu bili su Nemanja Čović, Miljan Vukadinović, Miodrag Gemović, Aranđel Stojković i Nikola Drinčić. Za Mladost su pogađali Milan Bojović, Miloš Šatara, Lazar Jovanović i Vladimir Radivojević. U polufinale su se ranije plasirali , i , a