Aleksandar Atanasijević pozitivan na koronavirus: U Peruđi imao upalu pluća pre oko mesec dana…
Nedeljnik 05.06.2020 | Nedeljnik.rs
![Aleksandar Atanasijević pozitivan na koronavirus: U Peruđi imao upalu pluća pre oko mesec dana…](https://nstatic.net/img/logo/s/nedeljnik.png)
Foto: Profimedia Srpski odbojkaš i jedan od najboljih korektora sveta Aleksandar Atanasijević pozitivan je na koronavirus.
On je za Novosti potvrdio da je bi pozitivan na testu i da ima lakšu kliničku sliku. “Pozitivan sam na virus korona. Još ne znam gde sam ga dobio, preslišavam se s kim sam sve bio u kontaktu. Nadam se da nisam nikome preneo zarazu, mojim roditeljima i prijateljima. O tome sada razmišljam i normalno želim da što pre ozdravim”, rekao je Atanasijević. Prvi simptom bila je povišena temperatura. “I sada imam blagu temperaturu. Ustvari, da nisam pre mesec dana u Peruđi