La liga: ‘Žuta podmornica’ pobedila u nadoknadi, trijumf ostvarili i Espanjol i Valjadolid

Hot sport 13.06.2020  |  Vladimir Andonov

U utakmicama 28. kola španske LaLige, pobede su ostvarili Viljareal, Valjadolid i Espanjol.

Viljareal je u gostima savladao Seltu rezultatom 0:1 (0:0). ‘Žuta podmornica’ se sada uključila u trku za mesto koje vodi u Ligu Evrope. U prvom poluvremenu nije bilo golova, a junak je bio Ruben Blanko, golman Selte, koji je odbranio nekoliko neygodnih poku[aja gostiju. Delovalo je da će Selta izdržati, ali poklekli su u sudijskoj nadoknadi. Ponovo je Ruben Blanko sjajno odbranio dva udarca, ali je Manu Trigeros naleteo na loptu i smestio je u mrežu u 91. minutu.