Superliga Srbije: TSC u debitanskoj sezoni gleda ka Evropi, u Senti pala i Zvezda (video)

Hot sport 14.06.2020  |  Aleksandar Ilić

Odlična utakmica viđena je u Senti gde je derbi 29. kola odigrala ekipa TSC-a protiv Crvene zvezde.

Duel je opravdao očekivanja navijača i punog stadiona u Senti. TSC je iskoristio svoje prilike na početku meča i slavio je protiv Crvene zvezde rezultatom 2:1. Otvorena igra viđena je od samog početka meča. Tumbasević je u šestom minutu dodao do Tomanovića, a napad pre Silađi je pokušao da ugrozi Borjana. Odgovorila je zvezda u osmom minutu. Šutirao je Gajić, ali nije bilo ozbiljnije pretnje po gol Filipovića. Propustila je Zvezda preko Ivanića još jednu priliku, a