Бундеслига: Костић асистент у тријумфу Ајнтрахта, Шалке наставио црни низ (видео)

Хот спорт 17.06.2020  |  Владимир Андонов

Фудбалери Ајнтрахта из Франкфурта савладали су Шалке са 2:1 (1:0) у мечу 32. кола немачке Бундеслиге.

Тако је тим из Гелзенкирхена везао 14. утакмицу без победе. Последњи пут ‘рудари’ су слављенички напустили терен у јануару када су савладали Борусију из Менхенгладбаха. У овом мечу Ајнтрахт је кренуо много офанзивније и у првој четвртини меча шансе су пропуштали Дани да Коста и два пута Даичи Камада. До мреже гостију успео је да стигне Андре Силва у 28. минуту. Филип Костић је одузео лопту на својој половини и повукао контру. Одиграо је до Камаде који је био