Lekari infektivne Vučiću: Puni smo, a bolesnih sve više
Nova 19.06.2020 | Autor:Nova

Da je korona cunami sprečen, ali nas epidemija virusa korona i dalje zapljuskuje, kažu lekari Klinike za infektivne bolesti u Nišu, čiji kapaciteti su konstantno puni, a ukazuju i da je poslednjih nedelju dana primećen porast broja obolelih i respiratorno ugroženih. Zato su pisali predsedniku Aleksandru Vučiću, opisujući teške uslove u kojima rade, a njihova molba iz pisma jeste da im se vrati dostojanstvo, za njihovo, ali i opšte dobro, pišu "Južne vesti" u tekstu






![[POSLEDNJA VEST] Vučić: „Nabavljamo PVO sistem HQ-9 i lovce“](https://nstatic.net/791/42015791zcrfdd.jpg)
