Serija A: Projektil Sergeja nedovoljan za Lacio, Atalanta "pogurala" Juventus, Đuričić asistent u goleadi, preokret Rome

Večernje novosti 24.06.2020  |  Novosti online/Beta

U tri utakmice 27. kola italijanske serije A koje su odigrane večeras viđeno je čak 13 golova

U tri utakmice 27. kola italijanske serije A koje su odigrane večeras viđeno je čak 13 golova. Lacio je prokockao prednost od dva gola protiv Atalante. Vodili su sa 2:0 do 38. minuta, tada je Gosens smanjio prednost, Malinkovski je u 66. izjednačio, da bi Palomino u 80. doneo tri boda domaćinu i tako odaljio goste od borbe za titulu. Ipak, ono o čemu se priča jeste drugi pogodak koji je postigao Sergej Milinković-Savić. On je u 11. minutu poslao pravi "projektil"