Mladenović: Diktatura se više ne može trpeti, nema se kako nazad
N1 Info 08.07.2020 | nova.rs

Diktatura se više ne može trpeti, nema se kako nazad, poručio je jutros u emisiji "Probudi se" pozorišni reditelj Kokan Mladenović.
Kako javlja portal Nova.rs, on misli da narod u Srbiji više ne može da trpi stanje u društvu, ali da je veliki problem što ne postoji opoziciona grupacija ili lider koji će njihovo nezadovoljstvo na adekvatan način artikulisati. “Opozicija ne može da organizuje same sebe, a kamoli ovako ozbiljne proteste", uveren je Pladenović. Prema njegovoj oceni, "ogroman problem ovog velikog izliva besa, a njega će tek biti, jer se ovo u Srbiji ne može trpeti, jeste to što nema



![[POSLEDNJA VEST] Vučić: „Nabavljamo PVO sistem HQ-9 i lovce“](https://nstatic.net/791/42015791zcrfdd.jpg)



