Matić prisustvovao istoriji: Nemanja Vidić je na čuvenoj listi ispred Ronalda, a Junajted od noćas ima novog rekordera!

Sportal blic 09.07.2020  |  D. N.

Fudbaleri Mančester junajteda napravili su novi korak ka plasmanu u Ligu šampiona.

Oni su u 34. kolu Premijer lige kao gosti pobedili Aston Vilu sa 0:3, uz 66 minuta . Meč u kome su golove za Junajted postigli Fernandeš iz penala, Grinvud pred sam kraj poluvremena, te Pogba, na Fernandešovo dodavanje, obeležio je i ulazak u istoriju golmana ekipe sa "Old Traforda". Naime, od danas je rekorder od igrača iz kontinentalnog dela Evrope po broju nastupa za . Ovo mu je bio 398. nastup za tim sa "teatra snova", čime je nadmašio (397), koji je takođe bio