Katastrofa Lestera, Lisicama izmiče Liga šampiona, Matiću se smeši evro elita (video)

Sportski žurnal 12.07.2020

Vulverhempton ubedljiv protiv Evertona, Aston Vila pobedila Kristal Palas sa 2:0, Totenhemu derbi Londona, presudio Tobi posle kornera

Fudbaleri Bornmuta pobedili su večeras na svom terenu Lester sa 4:1, u utakmici 35. kola Premijer lige i zadržali šanse u borbi za opstanak. Lester je poveo u 23. minutu golom Džejmija Vardija, ali su domaći u drugom poluvremenu u razmaku od 22 minuta uspeli da potpuno preokrenu rezultat. Izjednačio je Džunior Stanislas u 65. minutu iz penala, a dva minuta kasnije Bornmut je poveo pogotkom Dominika Solankea. Ključno je bilo i isključenje štopera Lisica Sojunčua u