Sad će biti pakao: Son i Kejn pokorili Njukasl, Vulvsi u 95. minutu ostali bez pobede! (video)

Mozzart sport 15.07.2020

Siti rutinski sa Bornmutom, Trešnjice će na drugom mestu morati da traže bodove za spas sezone, ako uopšte bude više prilike...

Četvrta utakmica – treća pobeda Totenhema! Možda je Totenhem kasno upalio motore i izgubio realnu šansu da se nada plasmanu u Ligu šampiona, ali dok teorija i dalje igra nekakvu ulogu za elitu, mnogo je realnije gledati šta da li će Vulvsi posustati i predati tu poziciju broj šest, koja nosi kvalifikacije za Ligu Evrope. Totenhem je pegrmeo teško gostovanje na Sent Džejms Parku i sa 2:1 nadigrao Njukasl čime je nasavio da vrši pritisak na Vulvse koji su na kraju