Zvezda pobedila napredak za četiri minuta: Kakav su tandem Katai i Ivanić, Spiridonović obećava

Sportal blic 25.07.2020  |  P. L.

Fudbaleri Crvene zvezde su ostvarili i treći trijumf na pripremama za novu sezonu, bili su bolji od Napretka i pobedili sa 2:1 na stadionu "Rajko Mitić".

Crveno-beli su porazili IMT i Metalac bez primljenog gola, ali su ovoga puta odigrali znatno bolje, pogotovo je u centru pažnje bio novi tandem Aleksandar Katai - Mirko Ivanić. Upravo su ti fudbaleri bili akteri akcija kod golova Crvene zvezde, najpre Mirka Ivanića, a zatim Srđana Spiridonovića u razmaku od četiri minuta prvog poluvremena, te tako u mnogome uticali na dalji tok utakmice, pa i ishod. Katai i Tomane su povukli napad u 20. minutu meča, lopta je zatim