Партизан са два гола у последњим минутама до победе у Крушевцу, првенац младог Чолића

Меч обележио детаљ из 46. минута када је Лазар Марковић дао гол за 1:1, али је због повреде морао ван терена, као и голман Живковић

Напредак – Партизан 1:3 (1:0) Крушевац - Стадион: Младост. Гледалаца: без присуства навијача због пандемије корона вируса. Судија: Данило Грујић. Помоћници: Милован Ристић и Далибор Ђурђевић. Жути картони: Лековић, Спремо, Мркић, Миловановић, Костић, тренер Ивановић (Напредак), Урошевић (Партизан). Стрелци: 1:0 Срђан Кочић у 45+2, 1;1 Лазар Марковић у 46, 1:2 Бибарс Натхо (једанаестерац) у 86, 1:3 Никола Чолић у 90+5. минуту. НАПРЕДАК: Живковић (од 50. Јорданов),