Svakome po poluvreme u novom sadu: Čukaričkom ni 2:0 nije bilo dovoljno, Vojvodina do boda za dva minuta

Večernje novosti 05.08.2020  |  S. B.

VOJVODINA i Čukarički su odigrali remi u neizvesnoj, uzbudljivoj i borbenoj utakmici sa mnogo prilika i pokušaja, ali i promašaja pred oba gola 2:2 (0:1).

Teško je oceniti ko je od rivala bio bliži trijumfu s obzirom na činjenicu da je svakom pripalo po poluvreme kao i da su se čuvari meža oba tima isticali u odsudnim trenucima. Šutevi na obe strane u samoj uvertiri duela, najavili su dobar, otvoren, napadački fudbal u kojem je gostima pripao prvi a domaćinu drugi deo. “Brđanima”” je, po svemu, pripalo prvo poluvreme s obzirom na činjenicu da su imali više inicijative, lakše prolazili kroz redove suparnika i stvorili