(VIDEO) “Luda utakmica sa dva produžetka i Jokić (30 poena) brži od sata”: Kako je Denver pobedio Jutu i stekao “zalog za budućnost”

Nedeljnik 09.08.2020  |  Nedeljnik.rs
(VIDEO) “Luda utakmica sa dva produžetka i Jokić (30 poena) brži od sata”: Kako je Denver pobedio Jutu i stekao “zalog…

Košarkaši Denver Nagetsa savladali su tim Juta Džeza rezultatom 134:132 i to posle dva produžetka.

Juta je imala dvocifrenu prednost tokom prve tri četvrtine ali je tim Majkla Melouna u poslednjoj deonici došao do izjednačenja. Pobednik nije rešen ni posle prvog produžetka, da bi Nagetsi na minut do kraja drugog otišli na 7 poena prednosti i tako rešili meč. Od poslednjeg minuta regularnog dela do poslednje sirene, za kraj meča, uzbuđenje je postepeno raslo, a dodatno su ga pojačale neuobičajene tehničke greške zapisničkog stola. Prvo je Donovan Mičel u