Zvezda pobedila u totalno netipičnoj utakmici: Koškanje igrača, skandalozno uklizavanje i kramponi po rebrima

Sportal blic 09.08.2020  |  P. L.

Fudbaleri Crvene zvezde porazili su Mačvu na prvom gostovanju u novoj sezoni sa e:0 (1:0) za ukupno treći trijumf iz isto toliko utakmica ove sezone.

Istakao se mladi napadač Nikola Krstović koji je dobio šansu umesto Tomanea, kao i Veljko Nikolić. Međutim, utakmica je obilovala spornim detaljima i nesportskim potezima, a ovo drugo je pogotovo bilo primetno tokom prvog poluvremena. Krenimo redom, Nikola Krstović je bio prilično agilan na startu meča što mu se isplatilo već u 24. minutu. Aleksandar Katai ga je lepo uposlio, a on se odlično zagradio i izdržao duel sa Ristivojevićem nakon čega je pogodio mrežu.