Fudbal: Spartak posle preokreta savladao Metalac

Subotica.com 10.08.2020  |  Subotica.com

Spartak Ždrepčeva krv nastavio je pobedničku seriju. Pred „golubovima“ je poklekao i treći novajlija u ligi - Metalac. Raspoloženi Subotičani, iako su gubili u prvom poluvremenu minimalnim rezultatom, u nastavku su se razigrali i stigli do pobede od 4:1.

Fudbaleri Spartaka slavili su i u trećem kolu Linglong Superlige Srbije. Savladali su na svom terenu Metalac iz Gornjeg Milanovca, posle preokreta, sa ubedljivih 4:1. Iako je prvo poluvreme bilo malo slabije, nastavak utakmice je potvrdio kvalitet Subotičana, a četiri gola u mreži Puletića su potvrda za to. Spartak je prvi zapretio preko Denkovića, ali on nije iskoristio svoju priliku. Propušteno su gosti kaznili u 10. minutu. Vranjanin je poslao dugu loptu pred