Саво Милошевић јасан: Тренер Партизана кратко прокоментарисао жреб за Лигу Европе, а због једне ствари је веома задовољан!
Хот спорт 10.08.2020 | Владимир Андонов

Тренер фудбалера Партизана Саво Милошевић изјавио је да је задовољан после жреба за прво коло квалификација за Лигу Европе.
У Ниону је одлучено да ће црно-бели на свом терену дочекати летонски РФС из Риге на старту квалификација. ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: СВИ ДЕТАЉИ ПОСЛОВАЊА ФК ПАРТИЗАН: Ево колико црно-бели потроше на плате играча, а колико добију од спонзора! – Задовољан сам што играмо код куће. Од нас зависи – кратко је прокоментарисао Милошевић. Меч између Партизана и РФС-а игра се 27. августа. Подсетимо, ТСЦ је извукао молдавског ривала, док ће Црвена звезда играти против Тиране или