Fudbalski san srušen za 2 minuta: Ovako je PSŽ „servirao“ spektakularni preokret protiv Atalante (VIDEO)

Vesti online 12.08.2020

Fudbaleri Pari Sen Žermena plasirali su se u polufinale Lige šampiona pošto su u četvrtfinalu u Lisabonu savladali Atalantu sa 2:1 posle neverovatnog preokreta.

Popularni Sveci bili su bolji rival od početka, ali je grešku odbrane iskoristio Pašalić u 27. minutu za vođstvo Atalante. Od tog momenta PSŽ je konstantno napadao, ali bez izgledne šanse za pogodak. Kako do kraja prvog poluvremena, tako i do 90. minuta Nejmar je solo akcijama pokušavao da ugrozi gol Italijana, u igru je ušao i Embape, ali se do pred sam kraj meča rezultat nije menjao. Veliki pritisak Parižana isplatio se u poslednjim momentima kada je usledio