Fudbal: Spartak hrabro protiv šampiona, ali ipak bez bodova

Subotica.com 14.08.2020  |  Subotica.com

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi pretrpeli su prvi poraz u novoj sezoni. Crvena zvezda je bila bolja za gol u 4. kolu Linglong Superlige Srbije i pobedila sa 3:2. Tim Vladimira Gaćinovića pružio je izvanrednu partiju, ali je izostao gol da se vrate neporaženi.

Otakmica na stadionu "Rajko Mitić" od prvog minuta bila je sadržajna, nizale su se šanse i samo se čekalo kada će se lopta naći u mreži. Zapretila je Zvezda preko Kataia, ali napadač crveno – belih nije bio precizan. PreuzeLI SU Subotičani inicijativu. Nikolić je bio u prilici, Borjan je izblokirao njegov šut, odbijenu loptu prihvatio je Tufegdžić, ali je poslao pored gola. Novu priliku „golubovi“ su stvorili u 5. minutu. Srećković je izveo korner, Nikolić glavom